.

Web Sitemize Hoş Geldiniz

Firmamız OTC pazarında faaliyet göstermek için 2010 yılında kurulmuştur. İlk dönemlerde kişisel bakım ve kozmetik ürünleri satışlarına odaklanan firmamız, daha sonra piyasa koşullarının değişkenliği ve kozmetik sektöründe rekabetin artması sebebiyle üreme sağlığı üzerine odaklanmıştır. Bu dönemden itibaren, Türkiye de üreme sağlığı alanında faaliyet bir firmanın ana bayilerinden olarak, günümüze kadar hamilelik jelleri, oyulasyon, testleri, hamilelik testleri, kısırlık testleri ve besin destekleri satışını başarıyla sürdürmüştür. Satış kanallarına bakıldığında, ürün satışında %100 müşteri memnuniyetine sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Günümüzde yaşanan ve gelecekte de önemli bir sorun olacağı öngörülen kısırlık ve hamile kalamama problemleri için pahallı ve zahmetli tedavilere başlamadan önce hamile kalabilmeye destek sağlayabilecek ürünlerimizle çiftlerin yanındayız.

Ürün portföyümüzde bulunan Almanya dan ithal edilen PREFERT Vajinal Jelin ve PREFERTİL Üretkenlik Testlerinin Türkiye Distribütörüyüz.

     
SATIŞINI YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLER :
 
Hamile Kalmayı Destekleyen PREFERT Vajinal Jel
.
PREFERTİL Ultra Erken Teşhis Hamilelik Testi
 
PREFERTİL Ovulasyon-Yumutlama Testi
 
PREFERTİL Tükürükten Ovulasyon-Yumurtlama Testi
   
PREFERT Jel ve PREFERTİL Test Combo Paketleri
   
     
BakimHOME Sağlık ve Kozmetik Dış Tic. Şti. - www.bakimhome.com