.

HAKKIMIZDA

BakımHOME Sağlık ve Kozmetik Dış Tic. Şti.

2010 yılında, “ İhtiyacınız olan tüm kişisel bakım ürünleri bu adreste “ sloganıyla kurularak, sektörde faaliyetine başladı. Kurulduğu ilk zamanlarda, online satış sitesi üzerinden kozmetik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri satışlarına başladı. Daha sonraları sektörde kozmetik ürünlerinin çeşitliliği ve kozmetik ürün satışı yapan firmaların fazlalığı nedeniyle çiftlerin bebek sahibi olabilmesine yardımcı ürünlere odaklandı. Bu tip ürünlerin Türkiye distribütörü olan firma ile bayilik anlaşması yaparak, sadece üreme sağlığı üzerine yönelik ürünlerin satışına başladı.

12 Haziran 2018 tarihinde Almanya da bulunan MEDintim şirketi tarafından üretilen ve ilk üretkenlik dostu olan Pre-seed Jelin geliştirilmiş formu ve formülüne sahip olan PREFERT Vajinal Jelin Türkiye Distribütörü oldu. Doğal ana madde olan Arabinogalactana bitki şekerine sahip olan PREFERT Vajinal Jel, Paraben ve Silikon yağlar içermediğinden, Pre-seed Vajinal Jele göre daha üstün bir formüle sahiptir.

Ayrıca firmamız, kendi üretkenlik testlerini oluşturmak için Çin' de bulunan W.H.P.M Bioresearch & Technology Co. Ltd. ile PREFERTİL Üretkenlik Testlerinin, yüksek kalite ve standartlarda üretimi için anlaşma yaptı. Yüksek kalitede üretim koşullarına sahip olan firma, ISO 13485 kalite belgesine, FDA ve CE 0197 Avrupa Birliği Direktiflerine uygun üretim yaptığını gösteren sertifikalara sahiptir. Böylece üretkenlikle ilgili ürün gamını tamamlayan BakımHOME Sağlık ve Kozmetik Dış Tic. Şti. doğal yollarla bebek sahibi olamayan çiftlere ürünleriyle destek sağlamaktadır. 

Kısırlık için söylenen birçok nedenin yanı sıra uzmanlara göre stres, yiyeceklerdeki katkı maddeleri, çevresel etkenler, modern yaşamın etkileri olarak gösterilmekte ve dünya da kısırlık oranının artışı bu hızla devam ederse, önümüzdeki yıllar da %50’ ye ulaşacağı ön görülmektedir. BakımHOME olarak bu konuda doğru zamanın önemini vurgulamakta ve çiftlere yönelik bu dönemin nasıl tespit edileceğini Tüp Bebek tedavilerine başlamadan önce nasıl bir yöntem izlemelerine dair bir bilgilendirme politikası yürütmektir.

Porföyünde bulunan ürünlerin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması adına kendi e-ticaret satış sitesinin haricinde ülkemizin en büyük e-ticaret siteleri olan GİTTİGİDİYOR, HEPSİBURADA ve N11 üzerinden %100 müşteri memnuniyeti ile ürünlerin satışını gerçekleştirmeyi planlamaktadır. Bu satış platformları haricinde, eczane ve bayilerine de ürün satışını yapabilmektedir.

BakımHOME Sağlık ve Kozmetik Dış Tic. Şti. olarak, üreme sağlığı üzerine uzmanlaşmış olmanın verdiği tecrübe ve portföyünde bulunan benzersiz ürünleri ile ihtiyaç sahiplerinin her zaman yanındadır. Üreme sağlığı üzerine çıkan alternatif ürünleri tüm dünya üzerine takip etmektedir ve bu ürünleri kendi bünyesine katmak için gerekli adımları atmaktadır.

 
     
BakimHOME Sağlık ve Kozmetik Dış Tic. Şti. - www.bakimhome.com